Design a pohodlí pro Váš perfektní pobyt

Moderní a komfortní pokoje

V Hotelu Duo se nachází moderní a elegantní pokoje, které jsou speciálně navrženy jak pro volnočasové hosty, tak i pro klienty na obchodních cestách. Nabízíme ubytování ve 654 zrenovovaných pokojích Superior, apartmánech pro rodiny s dětmi či business klientelu a pokojích speciálně vybavených pro handikepované. K dispozici jsou také pokoje zařízené speciálně pro alergiky. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Pokoj Superior

Moderně zařízený pokoj nabízí vše, co potřebujete. 

Přečtěte si víc

Pokoj Executive

Pokoj nabízí navíc spoustu služeb jako je třeba Nespresso kávovar, plně naplněný minibar nebo dřívější příjezd nebo pozdější odjezd. 

Přečtěte si víc

Junior Suite

Prostorný apartmán nabízí vše pro náročné cestovatele. Samozřejmostí je Nespresso nebo možnost rozestýlky pro Vaše pohodlí. 

Přečtěte si víc

Family Suite

Obývací pokoj a ložnice a rovnou dvě koupelny se sprchou a vanou. To je hlavní výhoda tohoto pokoje. Nechybí tady ani Nespresso kávovar nebo možnost volného vstupu do hotelové posilovny. 

Přečtěte si víc

Presidential Suite

Prezidentské apartmá je naší chloubou. V nejvyšším patře si užijete krásný výhled na Prahu nebo vyzkoušíte saunu. Apartmá nabízí také možnost obchodních jednání. Ale je toho mnohem více...

 

Přečtěte si víc