Recenze hostů

Tento Hotel jednoznačně zaslouží velkou pochvalu. Od čistoty až po hotelový personál. Úsměv a ochota je na denním pořádku. Recepce vždy ochotná. Evgeny, Denisa, Barbora...prostě TOP. Personál ví, co dělá a to se jen tak nevidí. Děkuji a jen tak dál.

Andrea, Google

Vynikající postel, velmi čisto + klimatizace, personál příjemný, velice ochotný. Nenechte se zmást venkovním pohledem hotelu, jelikož vnitřní část prostorů je velice moderně zařízená, snídaně bohatý výběr, nic nechybí, na ceny za ubytování jsou na velice nízké úrovni s porovnáním jaké služby hotel nabízí, rozhodně doporučuji ubytování v tomto hotelu.

Patrik, Tripadvisor

Velký hotel u metra, takže se snadno dostanete do centra. Zaparkujete na velkém hotelovém parkovišti. Pokoje čisté, pěkné, snídaně dobré.

Alena, Google

Byly jsme ubytovany s kamarádkou na 3 dní. Moc doporučuji Food&Mood. Pavel zanechal neuvěřitelně pozitivní dojem. Obsluha byla na nejvyšší úrovni a celkově hodnocení příjemná.

Victorie, Google

Výborná poloha hotelu hned u krásné stanice metra Střížkov, během chvilky dojedete do centra, pokoje čisté, snídaně byla velmi dobrá, wifi fungovala výborně. Žádný problém jsme neměli, určitě se někdy vrátíme.

Ilona, Tripadvisor

Hotel Duo bych doporučila pokud nevíte kam, nenachází se sice v centru ale za to během 15 minut v metru se dostanete přímo na Václavské náměstí, snídaně jsou dobré a za doporučení stojí i hotelová restaurace, večeři nám zpříjemnila i obsluha o kterou se postaral brigádník Marek. Hotel rádi znovu s přítelem navštívíme.

Katerina, Google
Zpět na začátek